Informacje i gwarancje
Dowiedz się więcej +48 796 152 593

Informacje i gwarancje

Korzyści z pozycjonowania

Wiele osób traktuje pozycjonowanie jako koszta konieczne, które nie przynoszą najmniejszych korzyści. Oczywiście takie podejście do sprawy pozycjonowania stron internetowych z góry skazuje nas na porażkę, ponieważ podwyższenie pozycji w wyszukiwarce jest jedyinie celem pośrednim, a najważniejszym jest zwiększenie dochodów firmy dzięki zwiększeniu sprzedaży produktów lub usług. Pozycjonowanie ma na celu skierowanie internautów zainteresowanych naszymi usługami lub produktami na naszą witrynę. Dzięki pozycjonowaniu na naszą stronę trafiają wyłącznie osoby zainteresowane naszą ofertą, dzięki czemu istnieje ogromna szansa, że taka osoba zakupi nasze produkty lub skorzysta z usług. Żadna inna forma reklamy poza pozycjonowaniem nie jest pod tym względem tak skuteczna. Z tego powodu pozycjonowania nie powinniśmy traktować jak zbędny wydatek, ale jako szansę na zysk niewielkim kosztem. Jeśli do tej pory pozycjonowaliście swoje witryny i nie przyniosło to wam dochodu to oznacza to, że firma, której zostało to zlecone, nie wywiązała się w odpowiedni sposób ze swoich zadań.

Gwarancja zadowolenia

Pozycjonowanie jest związane z ryzykiem. Nie zawsze można dokładnie ustalić termin, po którym pozycjonowana strona znajdzie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Jest to związane z utajnionym algorytmem wyszukiwarek internetowych oraz jego nieustanną ewolucją, dodatkowo działania innych pozycjonerów również utrudniają oszacowanie czasu pozycjonowania. Z tego powodu pobieramy od klientów opłaty dopiero po uzyskaniu wybranych pozycji w wyszukiwarce internetowej. W przypadku gorszej pozycji od ustalonej, nie będą pobierane żadne opłaty. Oczywiście nie oznacza to, że w takiej sytuacji przestaniemy pozycjonować Państwa stronę internetową. Proces pozycjonowania będzie kontynuowany, ale bez pobierania jakichkolwiek opłat. Dodatkowo poza gwarancją pozycji na liście wyszukiwania w Google możemy zapewnić określoną ilość nowych użytkowników, którzy zostaną przekierowani na państwa witrynę WWW. Dzięki takim krokom mamy nadzieję, że każdy klient będzie zadowolony z usług oferowanych przez naszą firmę.

Pozycjonowanie – najtańsza forma reklamy

W dzisiejszych czasach pozycjonowanie stron internetowych jest konieczne, aby ktokolwiek mógł dotrzeć do naszej witryny. Niestety wiele osób traktuje pozycjonowanie jako niechciany wydatek, który wiąże się z posiadaniem strony internetowej. Jest to błędny tok myślenia, ponieważ pozycjonowanie to najskuteczniejsza obecnie forma reklamy w internecie, a dodatkowo jest najtańsza, jeśli weźmiemy pod uwagę efekty jakie można osiągnąć. Pozycjonowanie jest tak skuteczne, gdyż kieruje na naszą stronę tylko i wyłączone osoby zainteresowane naszą ofertą. Oznacza to, że na naszej strony nie odwiedzają tysiące użytkowników, którzy natychmiast wychodzą, a jedynie osoby, które chcą skorzystać z naszych usług lub zakupić nasze produkty. Żadna inna forma reklamy nie zagwarantuje nam tego w takiej cenie.

Płatność za efekty

Pozycjonowanie to bardzo trudny proces, który wymaga doświadczenia. Niestety pomimo posiadania odpowiedniej wiedzy i wielu narzędzi pomocnych przy pozycjonowaniu, nikt nie jest w stanie na 100% zagwarantować osiągnięcia konkretnej pozycji, bądź oszacować dokładnego czasu w jakim strona internetowa zostanie wypozycjonowana. Jest to po prostu nierealne. Z tego powodu przygotowaliśmy dla naszych klientów promocję, która pozwoli Wam płacić wyłącznie za efekty, które zostały osiągnięte. Oznacza to, że będziemy pozycjonować Twoją witrynę internetową całkowicie za darmo, aż do czasu póki nie osiągnie ona ustalonych pozycji na listach wyszukiwań Google. Dopiero po uzyskaniu dobrych pozycji, zaczniemy pobierać opłaty. Taka forma współpracy zagwarantuje Ci, że będziesz płacił wyłącznie za pozycjonowanie, które przyniesie efekty i zamieni się w Twój zysk. W razie niepowodzenia, które może zdarzyć się z niezależnych od nas przyczyn nie stracisz nawet jednej złotówki.


Darmowa wycena
* wymagane


Wysłane!

Dziękujemy w ciągu 24h nasz specjalista skontaktuje się z Tobą!

Zamknij