Projektowanie stron internetowych
Dowiedz się więcej +48 796 152 593

Projektowanie stron www

Tworzenie stron internetowych jest procesem, na który składa się praca zespołu ludzi o różnych specjalnościach: analityków, specjalistów od marketingu, grafików i programistów. Podział tego procesu na etapy pozwala na optymalne wykorzystanie możliwości i kreatywności naszego zespołu.

Koncepcja i analiza

W tym etapie analizujemy przedmiot działalności przedsiębiorstwa klienta - jego ofertę, dotychczasowych klientów oraz stosowane materiały reklamowe. Celem tego etapu tworzenia stron internetowych jest określenie przyszłej zawartości merytorycznej oraz formy projektowanej witryny. Ponadto opracowujemy konkretne propozycje rozwiązań, które pomogą w stworzeniu skutecznego narzędzia reklamowego, jakim są strony internetowe. W tym etapie powstaje projekt logiczny nawigacji, układu stron, działów oraz planowany sposób prezentacji informacji na stronach.

Projektowanie stron WWW

Na tym etapie tworzony jest wygląd czyli projekt graficzny, strony głównej oraz kolejnych podstron WWW serwisu internetowego. Po zakończeniu prac otrzymają Państwo do akceptacji pliki graficzne, które dokładnie przedstawiają przyszły wygląd stron internetowych oraz schemat jego logicznej budowy wraz z projektem systemu nawigacji. Przygotowywany projekt stron jest optymalizowany pod kątem skutecznego przekazu treści oraz promocji identyfikacji klienta (logo, kolorystyka, sztandarowe produkty). Przygotowywany jest także z myślą o optymalizacji i skróceniu czasu ich wczytywania.

Tworzenie stron WWW

Po zaakceptowaniu projektu graficznego przystępujemy do kodowania stron www serwisu. Nasi graficy i programiści przystosowują i optymalizują grafikę do potrzeb publikacji w Internecie. Przygotowywany kod stron internetowych jest tworzony tak, aby zapewnić poprawne wyświetlanie stron w różnych przeglądarkach oraz optymalizowany tak, by użytkownicy wolniejszych łącz mogli bez przeszkód zapoznać się całą treścią witryny.

Nowoczesny serwis internetowy musi wyróżniać się z wielu podobnych, dlatego też wzbogacamy tworzone strony internetowe o elementy animowane wykonane w technologii Flash oraz DHTML. Elementy te mają za zadanie wyróżnić najważniejsze fragmenty oferty, wyeksponować logo lub nazwę produktu, bądź też po prostu pomóc w prezentacji zasad funkcjonowania produktów lub usług reklamowanych przez tworzone strony www. Strony www tworzymy zgodnie ze standardami obowiązującymi w sieci internet.

Aplikacje internetowe

Skrypty i aplikacje internetowe wykorzystywane są do tworzenia interaktywnych stron internetowych oraz realizacji przedsięwzięć e-Commerce. Większość współczesnych witryn wykorzystuje systemy i aplikacje internetowe do wspomagania procesu prezentacji oferty Państwa klientom lub też wprost do umożliwienia Klientom złożenia zamówienia czy też dostępu do dodatkowych informacji oraz szczegółów oferty. Zapraszamy wszystkich, którzy planują wykorzystanie tego typu rozwiązań do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą tworzenia aplikacji internetowych.

Wdrożenie i hosting stron

Zaprojektowany i wykonany serwis internetowy wdrażamy na naszych lub zewnętrznych serwerach. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym opisem usług hostingu i utrzymywania stron internetowych. Aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług stworzyliśmy centrum hostingowe grupujące serwery usług (WWW, poczta, bazy danych) oraz przyłącze do Internetu wykorzystujące niezależne szybkie łącza - co zapewnia stabilność i możliwość bezawaryjnej pracy nawet w przypadku awarii jednego z łączy.

Optymalizacja stron WWW

Aby strona mogła skutecznie pełnić swoją rolę musi być dostępna dla Internautów, dlatego też w przypadku wykupienia naszych usług hostingowych oferujemy darmowe zgłoszenie strony www do najpopularniejszych wyszukiwarek i katalogów internetowych. Ponadto optymalizujemy kod strony tak, by była jak najlepiej "widziana" przez roboty wyszukiwarek internetowych. Na życzenie zapewniamy także promocję stron internetowych w najważniejszych wyszukiwarkach i katalogach stron WWW.

Aktualizacja stron

Dbanie o aktualność oferty prezentowanej w serwisie internetowym jest konieczne, by był on chętnie odwiedzany przez Internautów. Oferujemy współpracę polegającą na bieżącej obsłudze aktualizacji prezentowanej treści. Zapewniamy także oprogramowanie CMS służące aktualizowaniu treści serwisu bezpośrednio przez naszych klientów. Oferowane oprogramowanie dostępne jest w dwóch podstawowych wersjach dostosowanych do potrzeb prezentacji stron zarówno dla firm z sektora MSP jak i dużych korporacji.


Darmowa wycena
* wymagane


Wysłane!

Dziękujemy w ciągu 24h nasz specjalista skontaktuje się z Tobą!

Zamknij